3M

3M Health Care
3M sveikatos priežiūrai skirti produktai yra aukštos kokybės ir padeda užtikrinti inefkcijos kontrolę chirurginių operacijų metu bei pagerina medicinos paslaugų kokybę.
3M chirurginiai chalatai yra 3 rūšių

  • Baziniai chalatai
  • Komfortiniai chirurginiai chalatai
  • Hight Performance  chalatai
Baziniai chirurginiai chalatai yra patogūs ir apsauo nuo skysčių nedidelių intervencijų metu. Atsaprūs skysčiams, tvirti ir nesipūkuojantys. Ultragarsu sujungtos siūlės. Persidengiantys chalato dalys nugaros srityje.
Komfortiniai chirurginiai chalatai turi aukštą apsaugos lygį. Galimi du dizaino tipai: standartinai ir padidintos apsaugos (su papildomu nepralaidumo sluoksniu pilvo ir rankogalių srityse). Šių chalatų medžiaga pasižymi atsparumu skysčiams, alkoholiui, ypač geros tvirtumo sąvybės. Dvigubas siūlių sujungimas ultragarsu. Chalatas minkštas, lengvas su patogia apykale. Didelis dydžių pasirinkimas.
High performance,  standartiniai- aukštos kokybės naujos kartos chirurginiai chalatai, pagaminti iš minkštos, nesipūkuojačios, skysčiams atsparios neaustinės medžiagos, kuri gerai praleidžia orą. Šių chalatų medžiaga turi aukščiausios apsaugos sąvybes.  High Performance reinforced, padidintos apsaugos- aukštos kokybės naujos kartos chirurginiai chalatai, pagaminti iš tokios pačios minkštos kokybiškos medžiagos kaip ir standartiniai, tačiau turi papildomą apsaugą krūtinės ir rankovių srityje. Šie chalatai atsparūs skysčiams, alkoholiui. Turi sujungtas siūles ultragarsu, lengvi ir patogūs. Geriausias pasiūlymas šiuolaikiškoje chirurgijoje.

3M operaciniai apklotai
Gaminami iš dviejų sluoksnių medžiagos- tvirto gijomis pintomis tvirto sluoksnio, kuris yra ultragarsiniu būdu sujungtas su polietileno plėvele. Minėtos technologijos dėka apklotai yra tvirti, operacijų metu nesuyra, atsiskyrusios medžiagos dalelės nepatenka į žaizdą.
3M gamina platų spektrą aplotų tinkamų bedrosios chirurgijos, kardiocgirurginės, urologinėms, akušerinėms-ginekologinėms, ortopedinėms, LOR ir akių operacijoms. Asortimente taip pat gausu įvairių priedų padedančių užtikrinti chirurginės įrangos sterilumą.
3M chirurginės kaukės
Chirurginė kaukės yra svarbi infekcijos prevencijos operacinėje dalis, todėl joms taikomi europiniai standartai, nurodantys, kokius parametrus kaukės turi atitikti, svarbiausi jų yra: BFE (bakterijų filtrcijos efektyvumas), resistentikškumas užtiškusiems skysčiams, pralaidumas orui. Visi šie reikalavimai yra nurodyti standarte EN14683 3M chirurginės kaukės atitinka ir kartais viršija minėto standarto reikalavimus.

Respiratoriai.
Dalis kaukių yra skirtos personalo apsaugai. Ypač išskirtinė kaukių linija yra 3M 1800 TM serijos respiratoriai. Respiratoriai apsaugo nuo kenksmingų dalelių galinčių sukelti žalą personalui. Jos ypač svarbios jei aplinkoje yra pavojingų oru plintančių bakterijų tokių kaip Mycobacterium tuberculosis. Šie respiratoriai turi išskirtinį patentuotą iškvėpimo vožtuvą, pritvirtintą respiratoriaus priekyje.

Apsauginiai akiniai
Skirti sveikatos priežiūros įstaigose dirbančiam personalo akių apsaugai nuo kraujo ir kitų kūno skyčių. Akinių stiklai padengti nuo rasojimo apsaugančia ir atspindžius slopinančia danga, todėl personalui netrikdomas matomumas intervencijų metu. Jų dizainas pritaikytas panoraminiam žiūrėjimui bei užtikrina patogumą dėka akinių kojelių sąvybių.

http://www.3m.com

Susisiekite su mumis: Tel: +370 52691610
El.p:  info@ilsanta.lt