Trumpf GmbH

TRUMPF GmbH - viena pirmaujančių operacinių ir intensyvios slaugos  įrangos tiekėjų pasaulyje. Pritaikiusi pažangiausias ir naujausias technologijas, Trumpf Kreuzer kompanija  užsitarnavo patikimos ir kokybiškos produkcijos gamintojos vardą. Kompanijos gaminami produktai skirstomi į tris pagrindines kategorijas:

  • Operaciniai stalai
  • Operaciniai šviestuvai
  • Lubinės konsolės

Operaciniai stalai - nuo paprastų mechaninių iki elektrinių mobilių ir sistemų. Stalai pasižymi vokiška kokybe, patikimumu ir stabilumu.Ortopedai ir chirurgai  pamėgo ypatingai stabilius ir tvirtus stalus MARS ir TITAN, kurie atlaiko net iki 450 kg apkrovą.

Operaciniai šviestuvai - kompanija op. šviestuvų rinką užkariavo sukūrusi pirmuosius pasaulyje šviestuvus su LED technologija. Šviestuvai pasižymi galimybe reguliuoti spalvinę temperatūrą, beveik nelimituotu šviesos šaltinio veikimo resursu.

Lubinės konsolės - kompanija tęsdama senas ir šlovingas Kreuzer tradicijas, siūlo plačiausią lubinių konsolių spektrą, leidžiantį sukurti optimalias  sąlygas pacientų priežiūrai.Trijų svorio kategorijų sistemos puikiai pritaikomos anestezijai, minimaliai invazinei chirurgijai, endoskopijai, intensyviai suaugusių ir naujagimių priežiūrai, skubios pagalbos skyriams.


http://www.trumpf-med.com/

 

 


Susisiekite su mumis: Tel: +370 52691610
El.p:  info@ilsanta.lt